אודות

 

אני מאמין

 
אני מאמין בטיפול הוליסטי - כזה הרואה את האדם כשלם ואת כל בעיותיו וכאביו הפיזיים והנפשיים כמכלול אחד. איני בא לטפל בכאב נקודתי בלבד, אלא במכלול, כדי ליצור את השינוי שיביא למזור.

בנוסף לכך, אני מאמין ששילוב הרפואה המשלימה עם הרפואה הקונבנציונלית פועל לטובת המטופל. אני בודק ומתייחס בכבוד מלא לכל בדיקה שהמטופל עבר, ולעתים אף פונים לרופא המטפל בבקשה לעריכת בדיקות (קונבנציונליות) נוספות. המטופל זכאי לקבל ממני בזמן הטיפול את מלוא תשומת הלב, ולכן אני מטפל במטופל אחד בלבד בכל זמן.
 

שילוב טיפולים

 
בזכות הניסיון והידע הרבים שצברתי במהלך השנים, למדתי ששילוב נכון של מספר שיטות טיפול מביא לשיפור משמעותי ולהצלחת הטיפול.
 

למידה

 
למרות הלימודים הממושכים בארץ ובסין, אין אני קופא על שמריי, אלא ממשיך לקרוא וללמוד מספרות (שאת רובה הבאתי מסין), מהרצאות, ממחקרים שנעשים חדשות לבקרים בנושא הרפואה הסינית ומשיטות טיפול נוספות. כל זאת, כדי להעניק למטופליי את הטיפול היעיל ביותר.
 

אודותיי

 
את הוותק הרב שלי בתחום התחלתי לצבור כבר ב- 1998, השנה בה סיימתי 4 שנות לימוד במגמת רפואה סינית במכללת ג'נסיס שבתל-אביב. במהלך לימודיי התמחיתי באקופונקטורה (דיקור סיני) בכלל ובבעיות כאב ואורתופדיה בפרט, בצמחי מרפא, בשיאצו ובעיסוי שוודי, צרפתי, הוליסטי ומשולב. נסעתי להשתלמויות ברחבי סין, שם למדתי לטפל בטווינא (פיזיותרפיה סינית) והמשכתי להתמקצע באקופונקטורה. כמו כן, השתתפתי כנציג ישראלי בקונגרסים שונים בסין בתחום העיסוי והמגע.

כאשר סיימתי את לימודיי, השתלבתי כמטפל בקופות החולים מכבי, מאוחדת וכללית, וטיפלתי במגוון רחב של בעיות באמצעות אקופונקטורה, שיאצו וטווינא.

בתחום האקדמי, השתלבתי בהדרכת מורים בשנת שבתון (במסגרת המכללה למנהל), בהדרכת פיזיותרפיסטים של קופת החולים הכללית ובהעברת סדנאות וקורסים פרטיים בתחומים שונים.

את הקליניקה הראשונה שלי הקמתי בשנת 1998. הטיפולים הניתנים בקליניקות כוללים: דיקור סיני, ייעוץ בנושא צמחי מרפא סיניים והתאמתם, שיאצו למבוגרים ולילדים, טווינא למבוגרים ולילדים, עיסויים ועוד.

אני מעביר הרצאות במגוון רחב של נושאים מקצועיים למטפלים, וכן הרצאות מקצועיות והרצאות לנפש בפני ועדי עובדים, משתתפי כנסים וקבוצות קטנות במסגרת "הרצאות סלון". חלק מההרצאות מלוות בהפעלת הקהל ובשילוב טיפולי מגע (בעיקר כאשר ההרצאה בפני זוגות).

לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור עמי קשר: 054-5924013.
ניר עציון
 

מן העיתונות

 
כתבה 2